Regulamin kataloguInformacje znajdujące się w katalogu są bezpłatnie dostępne dla wszystkich użytkowników internetu. Ogłoszenia w katalogu można przeglądać przez 24 godziny na dobę, 356 dni w roku. Serwis seo24.com.pl prowadzi szereg działań marketingowych mających na celu promocję katalogu. Administratorzy zaś dokładają wszelkiej staranności, aby utrzymać wysoki poziom i wartość zamieszczonych ogłoszeń.

Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane przez zespół www.seo24.com.pl. Dodanie informacji do katalogu jest możliwe wyłącznie po pozytywnym zweryfikowaniu ich treści i wyglądu. Dane kontaktowe muszą być zgodne ze stanem faktycznym, treść ogłoszenia musi być zgodna z profilem katalogu, a wygląd i zdjęcia muszą spełniać wymagania serwisu www.seo24.com.pl.

 

Osoby zgłaszające nowy wpis oświadczają, że są właścicielami wszystkich materiałów przesłanych w celu publikacji w katalogu. W szczególności dotyczy to praw autorskich do tekstów, grafik, zdjęć, itp. Katalog w serwisie www.seo24.com.pl nie odpowiada za jakiekolwiek naruszenie praw innych osób przez osoby umieszczające opis w katalogu.

 

  • nie wolno dodawać stron erotycznych
  • administrator może usunąć stronę bez podania przyczyny
  • podawany email służy tylko i wyłącznie do powiadamiania o sprawach związanych z katalogiem
login