Podłogi wykonane z deski bambusa cechują się niepowtarzalnym designem

Co najlepiej położyć na podłogę w domu? Czy lepsza będzie deska warstwowa, lakierowana, lita, olejowana, a być może podłoga bambusowa, która jest ostatnio hitem? Podłogi wykonane z deski bambusowej charakteryzują się niepowtarzalnym designem, i wysoką twardością. Unikalne wybarwienia nadają wnętrzom nietuzinkowego charakteru.

Bardzo wysoka jakość wyrobu zagwarantuje użytkownikowi dużą satysfakcje z użytkowania bambusowej podłogi przez długie lata. Podłogi są proste w montażu, natomiast dzięki zastosowaniu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie podłogi to przyjemność. Półprodukt do produkcji podłogi sprowadzany jest z plantacji fairtrade. Dlatego że materiał z bambusa cechuje się dużą gęstością a oprócz tego wytrzymałością, te podłogi są ponad dwa razy bardziej wytrzymałe aniżeli zwyczajne drewniane podłogi. Przy użyciu najnowszej techniki opartej na pokryciu wszystkich desek kilkoma warstwami specjalnego lakieru, bambusowe podłogi jest bardzo odporna na ścieranie. Zarówno unikalny wygląd jak i trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko i wyłącznie prawdziwa przyjemność dla stóp lecz i dla Twojego budżetu. Mając na uwadze materiał zastosowany do produkcji bambusowej podłogi, przy działaniu wilgoci ten materiał ciągle się kurczy albo rozszerza.

Dlatego należy zabezpieczyć materiał przed różnymi uszkodzeniami, wykorzystując do tego odpowiednie środki pielęgnacyjne. Bambusowe deski należy zabezpieczyć przed awariami stosując w tym celu odpowiednie działania pielęgnacyjne jak np. usuwanie piachu czy też kurzu.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *