Rozwój dziecka Łódź

Potegaumyslu.pl oferuje bardzo szeroką gamę zajęć edukacyjnych przeznaczonych dla młodzieży. Od zajęć szkolnych aż po kursy kulinarne. Tworzymy zespół pedagogów a także psychologów, którzy chcą pracować dla dobra innych ludzi. Przede wszystkim skupiamy się na rozwoju duchowym i intelektualnym dzieci a także młodzieży. Nasze zajęcia pomagają dzieciom rozwinąć ich potencjał a ponadto poznać różnorodne aspekty życia. Każdy kurs jest przeznaczony specjalnie dla dzieci i młodzieży.

Potegaumyslu.pl jest akredytowanym centrum metody teddy eddie, centrum, które oferuje wysokiej jakości metody i materiały do nauczania języka angielskiego w Polsce. Uczymy języka angielskiego dzieci w wieku od 2 do 7 lat, a siedziba naszej placówki znajduje się w Łodzi. Zatrudnieni u nas nauczyciele posiadają bardzo wysokie kwalifikacje i doświadczenie w swojej dziedzinie.

Potegaumyslu.pl to także kurs szkoleniowy z zakresu kompetencji społecznych. Celem kursu jest profesjonalna pomoc ludziom w doskonaleniu umiejętności społecznych, zarządzaniu swoimi emocjami, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach, poprawie zdolności komunikowania się a także radzenia sobie z gniewem.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *