Katalog Marketing internetowy - Firmy
Przejdź do innego katalogu
Jeśli posiadacie już Państwo swoją witrynę, lecz jest ona "nieobecna" w wynikach wyszukiwania, oferujemy również dodatkowe usługi w zakresie SEO/SEM. Dochodzimy tu do pojęcia, jakim jest marketing internetowy... // Czytaj więcej » Nie wystarczy bowiem zaprojektować dobrą witrynę; należy ją w sieci promować tak samo, jak inne produkty czy usługi na rynku. Jeżeli inni są lepiej widoczni w sieci od Ciebie, to widocznie są lepsi. Masz ciekawy serwis w Sieci, ale wyszukiwarki go "nie widzą"? Chciałbyś poprawić pozycję swoich stron w wynikach wyszukiwania? A może po prostu chcesz skutecznie wypromować swoje produkty lub usługi w Internecie niewiele przy tym płacąc? Jeśli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmi tak, to usługa pozycjonowania jest stworzona właśnie dla Ciebie... Bodaj Bill Gates powiedział kiedyś: "Jeżeli czegoś nie ma w Google, to znaczy że to nie istnieje". Więcej na ten temat w wyspecjalizowanym oddziale naszej firmy - SEO-SEM.pl


W obszarze e-marketingu prowadzimy następujące działania: * projektujemy serwisy internetowe w oparciu o system Edito CMS, * oferujemy usługę pozycjonowania serwisów internetowych, * projektujemy prezentacje multimedialne, * przeprowadzamy kampanie internetowe, * kreujemy zaawansowane aplikacje interaktywne, * opracowujemy kompleksowe strategie e-marketingu, będące podstawą efektywnego funkcjonowania firmy w strukturach Internetu.


Jesteśmy holdingiem mediów interaktywnych łączącym rozwinięte kompetencje marketingowe z doświadczeniem biznesowym. Inspirujemy Internautów do głębokiego kontaktu z markami poprzez doświadczanie i angażujący dialog oparty o marketing społeczności internetowych. Zaufanie naszych Klientów i strategiczna współpraca z grupą marketingu zintegrowanego Harder Group pozwala nam wyznaczać nowe standardy skutecznej komunikacji marketingowej w mediach cyfrowych. Doświadczenie naszego zespołu, sukcesy realizacji i unikalne portfolio narzędzi tworzą solidną podstawę stabilności firmy i są gwarancją najwyższej jakości proponowanych przez nas rozwiązań z poszanowaniem norm etycznych.


Projektujemy i wdrażamy platformy transakcyjne, rozwiązania e-commerce, systemy intranetowe. Oprócz doświadczeń w budowie wielofunkcyjnych rozwiązań Internetowych, posiadamy wiedzę w zakresie tworzenia aplikacji e-commerce, UGC (User Generated Content), zaawansowanych blogów i systemów wyszukiwań opartych o rozproszone bazy danych oraz związków aplikacji WWW z nowymi technologiami Web2.0


Od kilku lat dbamy o zdrowy wzrost sprzedaży naszych klientów. Skuteczność osiągamy sumując własne doświadczenie z ich wiedzą. Specjalizujemy się w projektach interaktywnych. Tworzymy użyteczne i zgodne z trendami strony WWW, aplikacje i sklepy internetowe. Potrafimy też patrzeć szerzej - planujemy kampanie launchingowe, wizerunkowe i sprzedażowe produktów i marek. Rozwijamy się dzięki zaufaniu, którym obdarzają nas klienci. Dziś jesteśmy w stanie obsługiwać nie tylko nowe spółki czy średnie przedsiębiorstwa, ale i międzynarodowe koncerny.


login