Katalog Marketing internetowy - Firmy
Przejdź do innego katalogu
Naszym klientom oferujemy: * doradzanie w kwestiach związanych z strategicznym zarządzaniem marketingowym, * przygotowanie unikatowych strategii marketingowych i public relations, * analizy sytuacji rynkowej, * przeprowadzenie audytów komunikacyjnych i medialnych, * opracowanie szczegółowych raportów obecności firmy w mediach, * nadzorowanie i prowadzenie badań rynkowych, * pomoc w reorganizacji działów marketingu i Public Relations, * przygotowanie planu komunikacji kryzysowej i doradztwo w sytuacjach kryzysowych, * planowanie zintegrowanych kampanii informacyjnych i promocyjnych z wykorzystaniem odpowiednich kanałów komunikacji, * doradzanie w zakresie wyboru informatycznych systemów wspomagających zarządzanie marketingiem i komunikacją firmie, * określanie celów, kontekstów i przekazów oraz przygotowanie optymalnych mechanizmów komunikacji w firmie a także na styku firmy i jej otoczenia. Analiza i ocena prowadzonych działań marketingowych, a także spojrzenie na nie świeżym okiem pomagają poprawić ich skuteczność. Staramy się rozpoznać mocne strony firmy, utrwalić pozytywne działania oraz wyeliminować efekty niepożądane. Wszystko po to, by nasi klienci mogli skuteczniej i efektywniej niż dotychczas zarządzać budżetem marketingowym, a ich działania mogły precyzyjniej realizować postawione cele.


Semahead jest agencją Grupy INTERIA.PL specjalizującą się w marketingu w wyszukiwarkach. W ofercie agencji znajdują się przede wszystkim kompleksowe rozwiązania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji, linków sponsorowanych, konsultacje eksperckie oraz oferty specjalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pozycji INTERIA.PL - wchodzącej w skład Bauer Media Group – stworzona pod jej skrzydłami agencja Semahead zapewnia najwyższą jakość usług oraz innowacyjność proponowanych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż zdobywanie ruchu z wyszukiwarek odbywa się za pomocą autorskich narzędzi i rozwiązań, które nie naruszają etyki i standardów Google. Zespół Semahead tworzą wysokiej klasy specjaliści w branży SEM. Cechuje ich przede wszystkim profesjonalizm i skuteczność działań, o czym świadczą dziesiątki milionów użytkowników pozyskanych z projektów SEO oraz certyfikat Google Qualified Company.


* projektowanie stron internetowych - serwisy korporacyjne, serwisy produktowe, wizytówki internetowe * tworzenie sklepów internetowych * tworzenie aplikacji internetowych o dowolnej specyfikacji zadanej przez Klienta * pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach (nie tylko polskojęzycznych) * opracowywanie identyfikacji wizualnej firm, począwszy od projektu logo, poprzez elementy takie jak papier firmowy, wizytówka, teczka ofertowa, naklejki, koperty kończąc na elementach oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego * hosting aplikacji java


Do najważniejszych elementów e-marketingu zaliczyć można: * Analizę i projekty marketingowe dla potrzeb serwisów WWW. * Przenoszenie lub tworzenie marki w Internecie. * Internetowe programy lojalnościowe. * E-mailing, czyli elektroniczny mailing. * Kampanie promocyjne w Internecie. * Reklamy oparte na przekazie tekstowym. * Reklamy wzbogacone o przekaz graficzny. * Reklamy bannerowe. Naszym celem jest skuteczne planowanie i realizacja założeń e-marketingowych. Dążymy do jak najefektywniejszego połączenia tradycyjnej strategii marketingowej firmy z jej internetowym odpowiednikiem. Zawsze staramy się, aby internetowa działalność firmy stała się subtelnym, naturalnym uzupełnieniem działalności tradycyjnej, niezależnie czy jest to informacyjny serwis internetowy, czy skomplikowany system elektronicznej sprzedaży. Proponując kompleksowe rozwiązania e-marketingowe, staramy się zrozumieć punkt widzenia Państwa klienta. Dzięki temu każde przedsięwzięcie internetowe jest o krok bliżej sukcesu już na samym początku.


Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań Tajemniczy Klient. Aby prawidłowo ocenić postawę pracowników, ich umiejętności, prowadzenie rozmów z klientami, aby dokonać prawdziwie obiektywnej oceny potrzebni są audytorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz określone cechy charakteru, gwarantujące ten obiektywizm. Posiadamy ponad 100 audytorów i w gronie tym nie ma studentów ani żadnych innych przypadkowych osób. Nie prowadzimy również rekrutacji gazetowych. Wszyscy audytorzy posiadają doświadczenie w sprzedaży i wymagane przez nas cechy. Nasi audytorzy uczestniczą w cyklicznych wewnętrznych szkoleniach. Nie czekaj! Zleć badanie typu Tajemniczy Klient w Twojej firmie!


login