Katalog Marketing internetowy - Firmy
Przejdź do innego katalogu
Agencja SEM (Search Engine Marketing – Marketingu wyszukiwarkowego). Naszym wyróżnikiem jest strategiczne podejście do kampanii Adwords – stawiamy nie tylko na obniżanie kosztów kampanii, ale także na jej właściwe sprofilowanie. Pokazujemy naszym Klientom, jak wiele można osiągnąć za pomocą boksów reklamowych. Traktujemy je szerzej, niż tylko internetowy odpowiednik ogłoszenia prasowego. Potrafimy ich używać jako tekstu reklamowego (jesteśmy wirtuozami w redakcji chwytliwych sloganów), narzędzia PR (integrujemy je z pozostałymi narzędziami e-pr, ale też słowami kreujemy wizerunek) jak również sposobu na komunikowanie i informowanie (używamy boksów jako swoistej tuby, wyłaniamy Klientów z gęstej pajęczyny internetowej).


W branży marketingu internetowego działamy od 2004 r. Jesteśmy certyfikowaną agencją SEM posiadającą Certyfikat Qualified Google Advertising Professional oraz Certyfikat Złotego Partnera Ad Market Onet.pl. Należymy do IAB Polska. Obecność w wyszukiwarkach poprzez kampanie PPC to nie tylko profesjonalne przygotowanie i realizacja kampanii, ale również pomiar efektywności i badania analityczne. Dodatkowo wraz z uruchomieniem każdej kampanii Klient otrzymuje dostęp do autorskiego Systemu Raportującego, gdzie na bieżąco może śledzić wyniki naszych działań. Zapraszamy do współpracy.


Działamy jako profesjonalny zespół złożony z grafików, programistów, marketingowców i handlowców. Internet jest dla nas czymś więcej niż tylko środkiem przekazu, to pasja i głębia nowych możliwości, które chcemy odkrywać i się nimi dzielić. Nasza praca jest dla nas inspirującą i uzależniającą przyjemnością, dzięki której możemy się rozwijać, a nabytą wiedzę wykorzystywać w swoich projektach. Naszą najnowszą propozycją jest usługa e-PR stworzona dla tych, którzy chcą zbudować swoją silną pozycję w Internecie przy jednoczesnym wykorzystaniu działań wizerunkowych i marketingowych. Działania wizerunkowe i marketingowe w połączeniu z pozycjonowaniem dają pewność, że firma będzie rozpoznawalna w sieci, a publikacje na jej temat będą znajdowały się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. Wykorzystujemy najnowsze techniki i możliwości ściśle związane z Public Relations, prowadzimy także skuteczne działania promocyjne w wyszukiwarkach internetowych oraz popularnych portalach. Tego typu skumulowanie działań z pewnością pomoże w zbudowaniu znaczącej pozycji marki w Internecie i osiągnięciu przewagi nad konkurencją.


ClickAd to pierwsza na rynku marketingu internetowego firma oferująca kompletny zakres usług w dziedzinie marketingu i reklamy online. Jesteśmy agencją zajmującą się tworzeniem interaktywnych rozwiązań dla marketingu z silną orientacją na ROI. Połączenie doświadczenia w budowie strategii reklamowej i najnowszej technologii zapewnia naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Zrealizowaliśmy setki kampanii w zakresie marketingu internetowego, dlatego w zależności od potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie zawsze dopasować i zapewnić optymalną strategię reklamową. Nasz zespół doświadczonych specjalistów pomoże stworzyć strategię e-marketingową i dobrać indywidualnie dostosowany dla Ciebie mediaplan reklamy online. Przygotowując dla naszych klientów odpowiednią strategie koncentrujemy się na zmaksymalizowaniu działań marketingowych poprzez: analizę potrzeb naszych klientów, określenie celu kampanii reklamowej i dobór odpowiednich elementów, zapewnienie dotarcia do właściwej grupy docelowej, efektywną optymalizację kampanii oraz jej całościowy monitoring, wybór najbardziej optymalnych form reklamowych. Zapraszamy się do zapoznania z naszymi produktami i usługami.


Firma zajmuje się działalnością w social media marketingu. Swoje działania opieramy m.in. na digital asset optymization (produkcja aktywów elektronicznych)  w połączeniu z word of mouth on-line -  działaniami komunikacyjnymi opartymi o internetowe media społeczne. Nasza oferta obejmuje: SMO - Social Media Optymization OIM - On-line Identity Management DAO - Digital Asset Optymization Marketing Społeczności Internetowych strategia i consulting budowanie i komunikacja w społecznosciach


login