Katalog Marketing internetowy - Firmy
Przejdź do innego katalogu
4STUDIO *Funkcjonalność i użyteczność.* *Intuicyjność i nowoczesny, stylowy design.* *Działania skierowane na zdobycie i utrzymanie klientów i dopracowane w najmniejszych szczegółach strategie promocji.* *Dbałość o wizerunek firmy i rozpoznawalność.* *Innowacyjne pomysły i nowoczesne narzędzia do prowadzenia biznesu.* *Projekty realizowane zgodnie z najnowszymi trendami i najwyższa jakość aplikacji internetowych.*


5tka PR & Marketing Szeptany to agencja public relations, która powstała z połączenia sił doświadczonych specjalistów z branży komunikacji marketingowej w celu właściwego wykorzystania wartości najważniejszych w skutecznym komunikowaniu takich jak: kreatywność, doświadczenie i celna strategia. Specjalizacja agencji: - PUBLIC RELATIONS: -Corporate PR -Brand/Product PR -Personal PR -e-PR -Media Relations -MARKETING SZEPTANY/ BUZZ MARKETING -wszystkie projekty wsparte konceptami komunikacyjnymi, integrującymi działania BTL ze strategią marketingową Klientów.


Adseo.pl to część Grupy Adweb zajmująca się pozycjonowaniem oraz reklamą w wyszukiwarkach. Firma skupia się na integracji narzędzi marketingu wyszukiwarkowego, takich jak pozycjonowanie i linki sponsorowane. Korzystając z własnych, innowacyjnych rozwiązań, wpływa na pozycję oraz wizerunek firm w największych wyszukiwarkach. W pracy z klientem zaś, stawia nie tylko na promocję, ale i aktywne doradztwo w dziedzinie działań wizerunkowych. Partnerami firmy są NASK, EURid oraz GIODO, który przyznał Adseo certyfikat bezpieczeństwa danych osobowych. Ponadto od grudnia 2005 roku Adseo stało się członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.


Agencja Interaktywna Studio Interaktywni zaprasza wszystkie firmy z Krakowa i całego województwa małopolskiego do współpracy w zakresie promowania firmy i jej strony internetowej w Internecie. Oferujemy projektowanie i tworzenie stron internetowych zoptymalizowanych pod najpopularniejszą wyszukiwarkę Google, kampanie linków sponsorowanych Google AdWords, marketing treści, marketing w mediach społecznościowych, pozycjonowanie w krajowych i lokalnych wynikach wyszukiwania, i wiele więcej usług z zakresu marketingu online. Skontaktujesz się z nami dzwoniąc pod numer telefonu 12 263 23 00 lub odwiedzając naszą siedzibę przy ulicy Sołtysowskiej 1 w Krakowie.


Serwis www to podstawowe narzędzie działań promocyjnych w Internecie. Coraz częściej staje się jednym z głównych źródeł informacji o firmie jak również najtańszym sposobem dotarcia z ofertą do potencjalnych klientów. Powoli serwisy www wypierają tradycyjne środki informacyjne jak foldery czy ulotki. Metodologia pracy, jaką kierujemy się przy realizacji projektów: * analizujemy potrzeby klienta, * analizujemy działania firm konkurencyjnych w sieci, * proponujemy strukturę (drzewo) serwisu, * opracowujemy szatę graficzną, * przygotowujemy silnik, na którym pracuje strona, * wdrażamy i pozycjonujemy serwis w wyszukiwarkach. Każdy publikowany serwis www pracuje na silniku 4n.cms - systemie umożliwiającym łatwe zarządzanie serwisem z poziomu przeglądarki www. W naszej ofercie poza serwisami www znajdują się również takie narzędzia jak: * systemy e-commerce (sklepy internetowe), * wirtualne recepcje 4n.hotel (idealne dla hoteli, moteli itp.), * silnik 4n.realty - system obsługi dla biur nieruchomości


login