Katalog Pozycjonowanie - Firmy
Przejdź do innego katalogu
Jesteśmy holdingiem mediów interaktywnych łączącym rozwinięte kompetencje marketingowe z doświadczeniem biznesowym. Inspirujemy Internautów do głębokiego kontaktu z markami poprzez doświadczanie i angażujący dialog oparty o marketing społeczności internetowych.


Posiadanie firmowej strony internetowej lub sklepu internetowego jest tylko wstępem do osiągnięcia sukcesu, większych dochodów. Serwis musi być reklamowany i widoczny w Sieci. Najbardziej efektywną reklamą w internecie jest pozycjonowanie stron internetowych. Naszą misją jest wysokie plasowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. Dzięki osiągniętej przez nas wysokiej pozycji w wyszukiwarce do Państwa strony www dotrą użytkownicy - potencjalni nowi klienci - poszukujący informacji dotyczących tylko i wyłącznie oferowanych przez Państwa usług czy towarów.


Profesjonalne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych, marketing internetowy, wybór słów kluczowych, kampanie PPC, SEM - Paweł Szulencki SEO freelancer.


Od 2003 roku wspieramy małe firmy i mikroprzedsiębiorstwa w zakresie skutecznej promocji firmy w Internecie. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące nowoczesny projekt graficzny i uruchomienie użytecznej strony internetowej, optymalizację strony oraz pozycjonowanie naturalne i reklamę w formie linków sponsorowanych


Posiadanie własnej strony www znacznie poszerza pole działania firmy. Daje możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług odbiorcom z całego świata. Pomaga w nawiązaniu lepszych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz w zdobywaniu nowych, prowadzi do wzrostu obrotów, tym bardziej, iż wydatki poniesione na uruchomienie strony i jej dalsze prowadzenie są stosunkowo niskie.


login