Katalog Pozycjonowanie - Firmy
Przejdź do innego katalogu
Agencja SEM oferująca kompleksowe usługi marketingu w wyszukiwarkach, w tym pozycjonowanie stron (SEO) oraz kampanie linków sponsorowanych (PPC). Ponadto, w ramach kompleksowych usług, agencja: - przeprowadza wdrożenia instalacji systemów statystycznych (np. Google Analytics), - audyty użyteczności modułów wyszukiwania osadzonych na serwisach WWW, - audyty implementacji reklam kontekstowych (np. Google Adsense) w celu maksymalnej monetyzacji ruchu na serwisie.


Jeżeli zainteresowała Państwa oferowana przez nas reklama w internecie to prosimy o przygotowanie listy około 8 słów kluczowych, które charakteryzują Państwa firmę i po których to Państwa strona miała by pojawiać się na jak najwyższych pozycjach w wyszukiwarce. Słowa kluczowe mogą również stanowić frazy składające się z dwóch lub trzech wyrazów (np. producent mebli). Listę słów kluczowych prosimy ułożyć w taki sposób, aby rozpoczynały ja te najważniejsze - w miarę możliwości dodamy Państwu także inne słowa-klucze, które będą odpowiadały działalności firmy. Dodatkowo prosimy o nadesłanie krótkiego opisu Państwa firmy, co pomoże nam stworzyć adekwatny opis strony internetowej który miałby pojawiać się przy stronie gdy pokaże się ona w wyszukiwarce.

W cenę za pozycjonowanie stron jest wliczone:
Przygotowanie strony do rejestracji w wyszukiwarkach, by miała wysokie pozycje będą konieczne pewne drobne zmiany w kodzie strony jest to tzw. optymalizacja.
Rejestracja (ponad 600 wyszukiwarek i katalogów) i pozycjonowanie strony.
Wysłanie raportów z pozycją na określone słowo w danej wyszukiwarce (raport z najważniejszych: Wyszukiwarka WP, Katalog WP, Katalog Interia, Google, Onet.
ul. Wyspiańskiego 22
84-230 Rumia
NIP: 586-104-02-74
tel. 058-6714-111
kom. 0-609-568-758
fax. 058-6639-666


E_misja Interactive 360

Pełna obsługa działań interaktywnych Twojej marki

ul. Św. Wojciech 22/24 lok. 7a 61 - 749

Poznań tel. +48612785101

tel. +48612785102

dzial.obslugi@e-misja.net

www.e-misja.net

E_misja Interactive 360 – agencja interaktywna, specjalizująca się w budowaniu i realizacji długoterminowych strategii marketingowych marek, przeprowadzaniu zintegrowanych akcji marketingowych bazujących na działaniach interaktywnych takich jak np. rozbudowane konkursy konsumenckie.

Agencja posiada duże doświadczenie w skutecznej integracji działań WoMM, amplifyingu internetowego i ePR z rozbudowanymi działaniami interaktywnymi. Silną stroną agencji jest doświadczenie w integracji działań WoMM z działaniami interaktywnymi .

E_misja Interactive 360 jest częścią NuOrder Group (nuorder.pl), grupy marketingu zintegrowanego, którą tworzą ponadto:

  • 6ix (6ix.pl)
  • NuOrder Labs (www.nuorder.pl/narzedzia/nuorder-labs.html)
  • NuOrder Academy (www.nuorder.pl/szkolenia/nuorder-academy.html)

 Usługi E_misji Interactive 360:

  • Obsługa stała: o planujemy i realizujemy długoterminowe strategie aktywności interaktywnych marek o budujemy platformy stałej komunikacji marek w internecie o budujemy i obsługujemy konsumenckie bazy danych
  • Akcje marketingowe o rozbudowane konkursy o promocje konsumenckie o loterie i programy konsumenckie o działania Member get Member o akcje "In the name of research"
  • Kampanie wspierające działania marketingowe o kampanie display’owe o kampanie PPC (np. AdWords) o kampanie w Social Mediach o kampanie WoMM o kampanie buzzmarketingowe o kampanie amplifyingowe
  • Serwisy internetowe o serwisy aktywności konsumenckich o landing Page kampanii o serwisy korporacyjnych o serwisy eksperckich o serwisy produktowych o serwisy informacyjnych
  • Narzędzia wspierające komunikację marketingową o dedykowane systemy mailingowe zintegrowane z eCRM’ami o dedykowane Pressroomy
  • Społeczności internetowe o budujemy ich strategie marketingowe i businessowe o budżetujemy i realizujemy długoterminowe plany aktywności marketingowych o zapewniamy kompleksową produkcję o obsługujemy i moderujemy społeczności o realizujemy kampanie wspierające traffic na serwis


Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji Wykonujemy instalacje klimatyzacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, małych biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, wody lodowej, rooftopy. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.


Oferta na pozycjonowanie przygotowywana jest w sposób indywidualny.
W Inetmedia nie ma stałego cennika pozycjonowania. Klient płaci za efekty (gwarancja), a te ostatnie związane są z konkurencyjnością słów kluczowych, bieżącą pozycją strony na określone frazy, wskaźnikiem PageRank oraz czasu, który upłynął od momentu rejestracji domeny.
Chcąc poznać cenę pozycjonowania prosimy o przesłanie słów kluczowych oraz adresu serwisu. W przeciągu 1-2 dni odeślemy do Państwa ofertę.
Pozycjonowanie w Inetmedia ma charakter ciągły, tzn. umowa zostaje podpisana na określony czas (zwykle rok), natomiast Klient płaci za comiesięczne efekty pozycjonowania na podstawie systemu sprawdzającego codzienne wyniki.
Każdy Klient dostaje dostęp do systemu, dzięki któremu na bieżąco może kontrolować postępy w pozycjonowaniu.
Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego lub kontakt telefoniczny. Prosimy również o zwrócenie uwagi na nasze portfolio, które jest w naszej branży najważniejszym wyznacznikiem skuteczności i doświadczenia w wysokokonkurencyjnej branży pozycjonowania.
Pozycjonowanie z Inetmedia - pierwszy plan Internetu

Inetmedia s.c.
Jacek Młodawski, Mateusz Matula
ul. Vetulaniego 1A pok. 303
31-227 Kraków


login