Katalog Pozycjonowanie - Firmy
Przejdź do innego katalogu
6ix Word of Mouth Marketing tel. +48 22 2660420 fax. +48 22 2578921 ul. Foksal 12/14, lok. 14, 00 - 366 Warszawa dzial.obslugi@6ix.pl www.6ix.pl 6ix to agencja marketingowa świadcząca usługi bazujące na technikach WoMM (Word of Mouth Marketing).

Agencja specjalizuje się w następujących usługach:

 • Strategiczne planowanie działań WoMM
 • Kampanie marketingu zintegrowanego z użyciem WoMM
 • Kampanie e-PR
 • Amplifying internetowy
 • Kampanie w Social Mediach
 • Kampanie marketingu rekomendacji
 • Kampanie product trial & seeding
 • Kampanie bazujące na testowaniu produktów
 • Kampanie buzzmarketingowe
 • Akcje na Liderach Opinii

Kampanie CSR i Cause marketing Silną stroną agencji jest doświadczenie w integracji działań WoMM z kampaniami marketingu zintegrowanego. 6ix (www.6ix.pl)jest częścią NuOrder Group (nuorder.pl), grupy marketingu zintegrowanego, którą tworzą ponadto:

 • E_misja Interactive 360 (www.e-misja.net)
 • NuOrder Labs (www.nuorder.pl/narzedzia/nuorder-labs.html)
 • NuOrder Academy (www.nuorder.pl/szkolenia/nuorder-academy.html)


Agencja Reklamowa RedPapaya swą ofertą obejmuje głównie usługi promocyjne w sieci, począwszy od analizy strategicznej po obsługę kampanii, stron internetowych, aplikacji internetowych i wnioski końcowe. Wykonujemy usługi SEO/SEM (pozycjonowanie stron oraz marketing w Internecie) pozwalające na dotarcie do szerokiego grona odbiorców dzięki wyszukiwarkom sieciowym takim jak Google.com. Dzięki nam Twoja strona WWW zostanie zoptymalizowana i osiągnie wysokie miejsca i istotnie zwiększy ilość wizyt na stronie. Z nami przeprowadzisz kampanie promocyjne Google AdWords. Przeprowadzimy (kampanie banerowe w najlepiej dobranych serwisach ogólnopolskich i lokalnych oraz serwisach społecznościowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Obsłużymy (kampanie promocyjne na Facebooku (ponad 10 mln Polaków), które przy wykorzystaniu social media pozwolą nawiązać lepszy i trwalszy kontakt z potencjalnym klientem. Tworzymy strony i serwisy internetowe, stanowiące część strategii biznesowej, częścią kampanii promocyjnej lub narzędziem do realizacji niepowtarzalnego modelu biznesowego. Do każdego rozwiązania zabieramy się bardzo dokładnie. Wdrażamy rozwiązania e-commerce umożliwiające rozpoczęcie oferowania produktów czy usług w Internecie i sprzedaż przy pomocy sklepu e-commerce. Pomagamy dobrać najbardziej odpowiednią domenę internetową i odpowiedni hosting. Przeprowadzimy (kampanie reklamowe na telefony dedykowane na telefony komórkowe. U nas stworzysz projekty graficzne i wydrukujesz materiały do druku.


Agencja white seo to brand firmy Centrum Internetowe. Spośród innych firm wyróżnia nas stosowanie wyłącznie technik white seo. Naszą misją jest rzetelne i bezpieczne pozycjonowanie stron www przy wykorzystaniu etycznych technik. Naszą działalność opieramy na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w zakresie usług internetowych i e-marketingu. Naszą mocną stroną jest bardzo dobra znajomość środowiska wyszukiwarki Google i doświadczenie w pozycjonowaniu ponad 200 domen. Klientom zapewniamy fachową obsługę opartą na czystych i przejrzystych zasadach. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie działania od optymalizacji strony www, przez tworzenie wartościowego zaplecza, po raportowanie.


Chcesz wypromować swoja firmę w Internecie? Potrzebujesz specjalistów z zakresu e-marketingu? Wrocławska Agencja Amazing Bee to rozwiązanie dla Ciebie. Pozycjonujemy, tworzymy linki sponsorowane i landing page, robimy szum w social media a do tego projektujemy wizytówki w mapach Google. Chcesz poznać naszych specjalistów i przekonać się jak to jest być świetnie wypromowanym w Internecie? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z ekspertami.


Pozycjonowanie, którym zajmujemy się od 2001 roku to bardzo ważna pozycja w naszej ofercie. Największy sukces dla nas to zadowolenie klienta. Nasz dział pozycjonowania dąży do jak najwyższych pozycji naszych klientów. Mamy wiele sukcesów, osiągamy najwyższe pozycje po bardzo konkurencyjnych frazach. Jesteśmy dumni z faktu, że witryny naszych klientów można odnaleźć na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach takich jak Google, Onet i WP.


login