Katalog Public relations - Firmy
Przejdź do innego katalogu
PREPUBLICA to agencja doradztwa public relations oferująca profesjonalną pomoc w zakresie kształtowania pozytywnego wizerunku oraz realizacji kampanii komunikacyjnych. Prowadzimy systematyczne działania mające na celu tworzenie, utrwalanie oraz rozwijanie wzajemnego zrozumienia między naszym klientem i jego otoczeniem. Jesteśmy partnerem naszych klientów, pomagamy im w osiąganiu ich celów zawodowych. Wierzymy, że komunikacja jest jedną z najważniejszych i najskuteczniejszych dziedzin zarządzania. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations- organizacji działającej na rzecz rozwoju branży PR w Polsce i skupiającej specjalistów w tej dziedzinie. Zespół PREPUBLICA Public Relations składa się z pracowników posiadających wykształcenie oraz doświadczenie w public relations i marketingu, głównie w branżach: TSL, finansowej i zarządzania wierzytelnościami, budowlanej oraz kulturalnej. • W naszej pracy stawiamy na : - wiedzę - jako podstawę i początek wszelkich działań, - wzajemną komunikację, która jest kluczem do porozumienia, - zaufanie - integralną część relacji międzyludzkich oraz konsekwencję w działaniu – niezbędny element każdego sukcesu! • Współpracujemy z: - cenionymi dziennikarzami, - fotografami, - grafikami, - uczelniami wyższymi. • Naszymi doradcami są wieloletni praktycy i znawcy public relations: - rzecznicy prasowi, - specjaliści z zakresu komunikacji, - wykładowcy akademiccy.


Śląska Agencja Public Relations: PR Factor oferuje szeroką gamę usług z zakresu marketingu i Public Relations. W ofercie firmy znajdują się m.in: - opracowanie i wdrażanie strategii PR: wizerunkowych, produktowych, ideowych, - poprawa konkurencyjności firmy, - doradztwo z zakresu marketingu i Publik Relations - szkolenia specjalistyczne z zakresu marketingu i Publik Relations - kompleksowa obsługa kampanii informacyjnych i promocyjnych - social media marketing (np. prowadzenie wirtualnego biura prasowego, e-PR,) - kreatywny marketing niskokosztowy - organizacja wydarzeń specjalnych, - organizacja sesji zdjęciowych (plener, wnętrze, fotografia reklamowa i produktowa) - przygotowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych (w tym filmów) Firma PR Factor opiera się na współpracy osób młodych, pomysłowych i dynamicznych. Szefem zespołu jest Łukasz Piekarz, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na kierunku Ekonomia o specjalności PR. Zespół tworzą: specjaliści PR i marketingu, grafik, projektanci stron www, trener-szkoleniowiec, edytor tekstu oraz osoby z nimi współpracujące.


SARTO Public Relations działa na polskim rynku skupiając swoją aktywność w trzech obszarach: planowania i realizacji kampanii marketingowych i public relations, organizacji szkoleń i konferencji, organizacji imprez integracyjnych i wydarzeń specjalnych. Celem agencji jest pomoc firmom, markom i produktom w zdobyciu i utrzymaniu pożądanego wizerunku. Oferuje swoim Klientom pomoc i współpracę we wszystkich dziedzinach i formach działań Public Relations: PR korporacyjnym, PR marek i produktów, Public Affairs, komunikacji wewnętrznej, zarządzaniu kryzysowym.


Shi events proponuje zintegrowane działania dla firm, które szukają alternatywnych rozwiązań promocyjnych. Shi events powstała w roku 2006, jako zespół składający się z dwóch osób o niebywałej charyzmie i wielkim bagażu doświadczeń zawodowych. Naszym atutem jest bardzo dobra znajomość zarówno rynku ATL jak i BTL oraz doświadczenie zdobyte u boku bardzo wymagających klientów. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych do realizacji, liczą się chęci, kontakty, talent i spryt, które bez wątpienia posiadamy
W ramach naszych usług proponujemy:
Eventy - jako alternatywna forma promocji, pozwalają przedstawić firmę w sposób niecodzienny, pół żartem-pół serio. Determinantem sukcesu każdego eventu jest pomysł. W zależności od potrzeb Klienta, organizujemy eventy: promocyjne; wizerunkowe; w każdym mieście, w każdym państwie, kilkugodzinne lub kilkudniowe, zarówno dla dzieci, dorosłych, całych rodzin jak i seniorów
Akcje PR - choć public relations od zaledwie kilku lat prężnie rozwija się na rynku polskim, wciąż panuje słaba orientacja w dotarciu do szerokich mediów. Aby przebić się przez gąszcz informacji, trzeba wykazać się wyjątkowym pomysłem kreatywnym. W zależności od potrzeb Klienta, organizujemy: akcje Public Relations – zewnętrzne; akcje Public Relations – wewnątrz korporacyjne; konferencje; targi / wystawy; kampanie teaserowe; kampanie lojalnościowe dla mediów; szkolenia dla pracowników; imprezy integracyjne w każdym mieście, w każdym państwie
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Ponieważ wiemy jak ważnym narzędziem promocji i budowania wizerunku są eventy. w wielu przypadkach gdy zwykła promocja czy reklama nie daje zamierzonych rezultatów, event jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ łączy w sobie promocje, reklame, PR... jak i samo wydarzenie.


Profil
Tauber Promotion należy do wiodących wyspecjalizowanych agencji public relations. Oferuje zindywidualizowane usługi z zakresu PR, relacji inwestorskich, zarządzania marką i wspierania działań marketingowych.

- Pr korporacyjny
- Relacje inwestorskie
- Oferta publiczna
- Media relations
- Zarządzanie sytuacją kryzysową
- Pr wewnętrzny
- Zarządzanie marką
- Wizualizacja firmy
- Imprezy, eventy
- Szkolenia


login