Katalog Public relations - Firmy
Przejdź do innego katalogu
5tka PR & Marketing Szeptany to agencja public relations, która powstała z połączenia sił doświadczonych specjalistów z branży komunikacji marketingowej w celu właściwego wykorzystania wartości najważniejszych w skutecznym komunikowaniu takich jak: kreatywność, doświadczenie i celna strategia. Specjalizacja agencji: - PUBLIC RELATIONS: -Corporate PR -Brand/Product PR -Personal PR -e-PR -Media Relations -MARKETING SZEPTANY/ BUZZ MARKETING -wszystkie projekty wsparte konceptami komunikacyjnymi, integrującymi działania BTL ze strategią marketingową Klientów. Dane kontaktowe


Agencja Abilita świadczy kompleksowe usługi Public Relations, z także z zakresu marketingu. Działamy w całej Polsce. Obsługujemy zarówno korporacje, jak i małe firmy oraz urzędy, instytucje i organizacje.


Szkolimy z pasją dostarczając naszym klientom najwyższą jakość poprzez zespół trenerów - specjalistów w swojej dziedzinie. Naszą firmę wyróżnia dbałość o wszystkie aspekty towarzyszące szkoleniom.
Jesteśmy wyjątkowi i od lat ciężko pracujemy na swoją markę na rynku usług szkoleniowych nie szczędząc na ekspertów. Wysokie notowania potwierdzają nasi klienci, którzy chętnie powracają po więcej szkoleń, jakich mało! Pilotujemy sprawy związane ze szkoleniami od badania potrzeb przez realizację po ewaluację szkolenia.

W pracy korzystamy z własnego systemu informatycznego EMS - Elektronicznego Menedżera Szkoleń, bez którego koordynacja tylu wydarzeń szkoleniowych nie byłaby możliwa. Podczas badań wykorzystujemy wiele narzędzi w tym autorskie, nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie przystające do dzisiejszych rozwiązań teleinformatycznych. Naszą jedyną wadą jest konieczność wcześniejszego rezerwowania terminów z uwagi na bardzo duże zainteresowanie promowanymi przez nas szkoleniami.


Jedna z największych i najbardziej doświadczonych agencji o profilu event i PR na polskim rynku świadcząca usługi w ramach zintegrowanej komunikacji marketingowej. Założona przez Annę Gogacz w 1992 roku. Agencja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta (organizacja wydarzeń, PR, BTL, ATL, guerilla marketing, ambient, PR w internecie), a także w realizacji niestandardowych projektów (produkcja sztuk teatralnych). Prowadzi działania Incentives i Incomings.


Doradztwo, komunikacja korporacyjna, komunikacja kryzysowa, komunikacja marketingowa, komunikacja wewnętrzna, relacje biznesowe (B2B), relacje inwestorskie, relacje konsumenckie. Strategie PR, kontakty z mediami, Internet PR, firmowe materiały informacyjne, eventy, programy prospołeczne, usługi wspierające PR
Warszawa
Kod pocztowy 02-572
Ulica Kazimierzowska 25 lok. 2
Telefon (22) 845-51-46
Faks (22) 845-51-46


login