AGENCJA SEDNO s.c.
logo
Szkolimy z pasją dostarczając naszym klientom najwyższą jakość poprzez zespół trenerów - specjalistów w swojej dziedzinie. Naszą firmę wyróżnia dbałość o wszystkie aspekty towarzyszące szkoleniom.
Jesteśmy wyjątkowi i od lat ciężko pracujemy na swoją markę na rynku usług szkoleniowych nie szczędząc na ekspertów. Wysokie notowania potwierdzają nasi klienci, którzy chętnie powracają po więcej szkoleń, jakich mało! Pilotujemy sprawy związane ze szkoleniami od badania potrzeb przez realizację po ewaluację szkolenia.

W pracy korzystamy z własnego systemu informatycznego EMS - Elektronicznego Menedżera Szkoleń, bez którego koordynacja tylu wydarzeń szkoleniowych nie byłaby możliwa. Podczas badań wykorzystujemy wiele narzędzi w tym autorskie, nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie przystające do dzisiejszych rozwiązań teleinformatycznych. Naszą jedyną wadą jest konieczność wcześniejszego rezerwowania terminów z uwagi na bardzo duże zainteresowanie promowanymi przez nas szkoleniami.

Wyrazy kluczowe: szkolenia pr,nauka pr,pr


Batorego 34/7tel. (76) 722 88 33
59-220 Legnicatel. (76) 856 00 28
e-mail: pr@agencjasedno.plfax. (76) 722 88 34
Oferujemy:

Szkolenia otwarte są to treningi, realizowane dla osób chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach do 12 osób tak, aby każdy uczestnik nowo poznaną wiedzę mógł przećwiczyć praktycznie. Nie kwestionowaną zaletą tych szkoleń jest również możliwość wymiany doświadczeń z osobami piastującymi podobne stanowiska w innych firmach.Szkolenia otwarte są to treningi, realizowane dla osób chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach do 12 osób tak, aby każdy uczestnik nowo poznaną wiedzę mógł przećwiczyć praktycznie. Nie kwestionowaną zaletą tych szkoleń jest również możliwość wymiany doświadczeń z osobami piastującymi podobne stanowiska w innych firmach.
O nas:

Agencja SEDNO powstała w lipcu 2004 r. Zajmowaliśmy się wówczas szkoleniami dotyczącymi produktów informatycznych, takich jak GeoMedia Professional, MRF Spatial Tools, itp. oraz szkoleniami związanymi z handlem przeznaczonymi dla ogólnopolskich sieci handlowych. Od 2005 roku do naszej oferty sukcesywnie trafiały coraz nowsze szkolenia z zakresu doskonalenia umiejętności osobistych, a nasze szeregi poszerzały się o nowe twarze identyfikujące się z tym co robimy, czyli z dostarczaniem klientowi szkoleń w profesjonalnej oprawie z tematyki nie tyle modnej, co niezbędnej w otaczającej nas rzeczywistości.
login