Katalog Marketing internetowy
Przejdź do innego katalogu
Firmy Forum
Inne Katalogi
Strony www


Od kilku lat dbamy o zdrowy wzrost sprzedaży naszych klientów. Skuteczność osiągamy sumując własne doświadczenie z ich wiedzą. Specjalizujemy się w projektach interaktywnych. Tworzymy użyteczne i zgodne z trendami strony WWW, aplikacje i sklepy internetowe. Potrafimy też patrzeć szerzej - planujemy kampanie launchingowe, wizerunkowe i sprzedażowe produktów i marek. Rozwijamy się dzięki zaufaniu, którym obdarzają nas klienci. Dziś jesteśmy w stanie obsługiwać nie tylko nowe spółki czy średnie przedsiębiorstwa, ale i międzynarodowe koncerny.


Semahead jest agencją Grupy INTERIA.PL specjalizującą się w marketingu w wyszukiwarkach. W ofercie agencji znajdują się przede wszystkim kompleksowe rozwiązania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji, linków sponsorowanych, konsultacje eksperckie oraz oferty specjalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pozycji INTERIA.PL - wchodzącej w skład Bauer Media Group – stworzona pod jej skrzydłami agencja Semahead zapewnia najwyższą jakość usług oraz innowacyjność proponowanych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż zdobywanie ruchu z wyszukiwarek odbywa się za pomocą autorskich narzędzi i rozwiązań, które nie naruszają etyki i standardów Google. Zespół Semahead tworzą wysokiej klasy specjaliści w branży SEM. Cechuje ich przede wszystkim profesjonalizm i skuteczność działań, o czym świadczą dziesiątki milionów użytkowników pozyskanych z projektów SEO oraz certyfikat Google Qualified Company.


Za pomocą Znajdywarki Mulfin znajdziesz to czego szukasz szybciej i łatwiej! Nie musisz się już przedzierać przez gąszcze odpowiedzi! Dostajesz tylko te najtrafniejsze wyniki! Spróbuj! Znajdywarka Mulfin nie wyszukuje bo według naszej idei samo szukanie to za mało.


Jesteśmy holdingiem mediów interaktywnych łączącym rozwinięte kompetencje marketingowe z doświadczeniem biznesowym. Inspirujemy Internautów do głębokiego kontaktu z markami poprzez doświadczanie i angażujący dialog oparty o marketing społeczności internetowych. Zaufanie naszych Klientów i strategiczna współpraca z grupą marketingu zintegrowanego Harder Group pozwala nam wyznaczać nowe standardy skutecznej komunikacji marketingowej w mediach cyfrowych. Doświadczenie naszego zespołu, sukcesy realizacji i unikalne portfolio narzędzi tworzą solidną podstawę stabilności firmy i są gwarancją najwyższej jakości proponowanych przez nas rozwiązań z poszanowaniem norm etycznych.


Firma zajmuje się działalnością w social media marketingu. Swoje działania opieramy m.in. na digital asset optymization (produkcja aktywów elektronicznych)  w połączeniu z word of mouth on-line -  działaniami komunikacyjnymi opartymi o internetowe media społeczne. Nasza oferta obejmuje: SMO - Social Media Optymization OIM - On-line Identity Management DAO - Digital Asset Optymization Marketing Społeczności Internetowych strategia i consulting budowanie i komunikacja w społecznosciach


login