Katalog Marketing internetowy
Przejdź do innego katalogu
Firmy Forum
Inne Katalogi
Strony www


Agencja Interaktywna Studio Interaktywni zaprasza wszystkie firmy z Krakowa i całego województwa małopolskiego do współpracy w zakresie promowania firmy i jej strony internetowej w Internecie. Oferujemy projektowanie i tworzenie stron internetowych zoptymalizowanych pod najpopularniejszą wyszukiwarkę Google, kampanie linków sponsorowanych Google AdWords, marketing treści, marketing w mediach społecznościowych, pozycjonowanie w krajowych i lokalnych wynikach wyszukiwania, i wiele więcej usług z zakresu marketingu online. Skontaktujesz się z nami dzwoniąc pod numer telefonu 12 263 23 00 lub odwiedzając naszą siedzibę przy ulicy Sołtysowskiej 1 w Krakowie.


Nazwa działu - Marketing i Reklama. Każdy przedsiębiorca doskonale wie, iż bez reklamy nawet najlepszy biznes ma małe szanse na osiągnięcie sukcesu rynkowego. Dziś nie wystarczy oferować dobry produkt czy usługę – liczy się wizerunek i reputacja firmy. W związku z tym, warto pomyśleć o skutecznych metodach promocji własnej działalności gospodarczej. Może działasz w sferze e-biznesu i zależy ci na skutecznym pozycjonowaniu twojej strony internetowej? Jak przeprowadzać kampanię mailingową, żeby nie zostać posądzonym o spam? Może warto powierzyć takie działania wyspecjalizowanym agencjom reklamowym? Sprawdź, co sądzą o tym inni. Jak skutecznie i w jakich mediach się reklamować? Co wolno a czego już nam nie wolno reklamować? Reklama i marketing w internecie, skuteczność takiej formy reklamy. Źródło: http://www.biznesforum.pl/marketing-i-reklama-vf18.htm


Forum tematyczne zawierające bogatą treść dotyczącą: - analizy marketingowej i strategicznej, - badań rynku, - pomysłów na biznes


Vision Ads to rozwiązania online w obszarze CAPTCHA advertising. Łączymy tradycyjne wykorzystanie CAPTCHA z formami reklamy internetowej. Jesteśmy pierwszą na polskim rynku firmą oferującą swoim klientom kompleksowe działania reklamowe w tym zakresie. Jeśli jesteś reklamodawcą łatwo i szybko zaangażujesz Twoją grupę docelową, która nie tylko zobaczy przekaz reklamowy ale przepisze go, zapamiętując jego treść na znacznie dłużej. Dzieki przepisaniu tekstu wpłyniesz również na pozytywny wzrost intencji zakupowych Twoich potencjalnych klientów. Jeśli jesteś wydawcą możesz wreszcie dbać o bezpieczeństwo strony i jednocześnie czerpać z tego tytułu korzyści finansowe. Zdywersyfikowane formy kreacji dopasowane do Twojej strony pozwolą na optymalną konwersję i monetyzację działań internautów.


Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań Tajemniczy Klient. Aby prawidłowo ocenić postawę pracowników, ich umiejętności, prowadzenie rozmów z klientami, aby dokonać prawdziwie obiektywnej oceny potrzebni są audytorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz określone cechy charakteru, gwarantujące ten obiektywizm. Posiadamy ponad 100 audytorów i w gronie tym nie ma studentów ani żadnych innych przypadkowych osób. Nie prowadzimy również rekrutacji gazetowych. Wszyscy audytorzy posiadają doświadczenie w sprzedaży i wymagane przez nas cechy. Nasi audytorzy uczestniczą w cyklicznych wewnętrznych szkoleniach. Nie czekaj! Zleć badanie typu Tajemniczy Klient w Twojej firmie!


login