Katalog Pozycjonowanie
Przejdź do innego katalogu
Firmy Forum
Inne Katalogi
Strony www


Jesteśmy holdingiem mediów interaktywnych łączącym rozwinięte kompetencje marketingowe z doświadczeniem biznesowym. Inspirujemy Internautów do głębokiego kontaktu z markami poprzez doświadczanie i angażujący dialog oparty o marketing społeczności internetowych.


Pozycjonowanie, którym zajmujemy się od 2001 roku to bardzo ważna pozycja w naszej ofercie. Największy sukces dla nas to zadowolenie klienta. Nasz dział pozycjonowania dąży do jak najwyższych pozycji naszych klientów. Mamy wiele sukcesów, osiągamy najwyższe pozycje po bardzo konkurencyjnych frazach. Jesteśmy dumni z faktu, że witryny naszych klientów można odnaleźć na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach takich jak Google, Onet i WP.


Agencja SEM oferująca kompleksowe usługi marketingu w wyszukiwarkach, w tym pozycjonowanie stron (SEO) oraz kampanie linków sponsorowanych (PPC). Ponadto, w ramach kompleksowych usług, agencja: - przeprowadza wdrożenia instalacji systemów statystycznych (np. Google Analytics), - audyty użyteczności modułów wyszukiwania osadzonych na serwisach WWW, - audyty implementacji reklam kontekstowych (np. Google Adsense) w celu maksymalnej monetyzacji ruchu na serwisie.


Top Position to agencja profesjonalnie zajmująca się przygotowaniem i wdrożeniem strategii budowy wizerunku firm w Internecie na podstawie założeń marketingowych. Zapewnimy Twojej firmie kompleksowe usługi, które pozwolą odnieść jej sukces. W skład tych usług wchodzi przede wszystkim nasz flagowy produkt jakim jest pozycjonowanie stron, linki sponsorowane, tworzenie stron internetowych, sklepów oraz ich hosting czy audyt SEO pod kątem wyszukiwarek internetowych, audyt usability oraz inne innowacyjne usługi.


Powstaliśmy po to, by pomóc Ci maksymalnie wykorzystać możliwości internetu do osiągnięcia sukcesu. Ciężko pracujemy nad tym, by każda włożona przez Ciebie w SEM (marketing w wyszukiwarkach), SEO (optymalizacja) i pozycjonowanie złotówka, zwróciła Ci się wielokrotnie. Przeprowadzając pozycjonowanie, SEO czy SEM szczególną uwagę przykładamy do zwrotu z inwestycji i mierzalnych wyników naszych wspólnych działań - to podstawowe mierniki naszej pracy. Nasze pozycjonowanie przekłada się na wzrost Twoich dochodów!


login