Katalog Pozycjonowanie
Przejdź do innego katalogu
Firmy Forum
Inne Katalogi
Strony www


Posiadanie firmowej strony internetowej lub sklepu internetowego jest tylko wstępem do osiągnięcia sukcesu, większych dochodów. Serwis musi być reklamowany i widoczny w Sieci. Najbardziej efektywną reklamą w internecie jest pozycjonowanie stron internetowych. Naszą misją jest wysokie plasowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. Dzięki osiągniętej przez nas wysokiej pozycji w wyszukiwarce do Państwa strony www dotrą użytkownicy - potencjalni nowi klienci - poszukujący informacji dotyczących tylko i wyłącznie oferowanych przez Państwa usług czy towarów.


Forum - Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych. Otwarta rozmowa na temat wszystkich metod pozycjonowania i optymalizacji.


Jesli w swojej pracy łączysz rozwój zawodowy i przyjemność z tego co robisz, możesz nazywać się szczęściarzem. My tak siebie nazywamy :)
Połączyliśmy siły tworząc zespół ludzi doświadczonych w projektowaniu zaawansowanych witryn internetowych i pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach. Pracując na co dzień poznajemy siebie, testujemy własne możliwości i uczymy od siebie nawzajem.
Cieszy nas zapełnianie przestrzeni w Internecie, z entuzjazmem podchodzimy do często niesamowitych pomysłów naszych Klientów. Każdy nowy projekt to wyzwanie i odpowiedzialność, ciężka praca przez często wiele tygodni i ogromna satysfakcja z sukcesu kolejnego przedsięwzięcia.
Nasi Klienci znają wartość i potrzebę obecności w Internecie. My dajemy im narzędzia, utrwalamy wizerunek i zwiększamy popularność w Sieci. Dobrze wiesz, jakie to ważne.


Jeżeli zainteresowała Państwa oferowana przez nas reklama w internecie to prosimy o przygotowanie listy około 8 słów kluczowych, które charakteryzują Państwa firmę i po których to Państwa strona miała by pojawiać się na jak najwyższych pozycjach w wyszukiwarce. Słowa kluczowe mogą również stanowić frazy składające się z dwóch lub trzech wyrazów (np. producent mebli). Listę słów kluczowych prosimy ułożyć w taki sposób, aby rozpoczynały ja te najważniejsze - w miarę możliwości dodamy Państwu także inne słowa-klucze, które będą odpowiadały działalności firmy. Dodatkowo prosimy o nadesłanie krótkiego opisu Państwa firmy, co pomoże nam stworzyć adekwatny opis strony internetowej który miałby pojawiać się przy stronie gdy pokaże się ona w wyszukiwarce.

W cenę za pozycjonowanie stron jest wliczone:
Przygotowanie strony do rejestracji w wyszukiwarkach, by miała wysokie pozycje będą konieczne pewne drobne zmiany w kodzie strony jest to tzw. optymalizacja.
Rejestracja (ponad 600 wyszukiwarek i katalogów) i pozycjonowanie strony.
Wysłanie raportów z pozycją na określone słowo w danej wyszukiwarce (raport z najważniejszych: Wyszukiwarka WP, Katalog WP, Katalog Interia, Google, Onet.
ul. Wyspiańskiego 22
84-230 Rumia
NIP: 586-104-02-74
tel. 058-6714-111
kom. 0-609-568-758
fax. 058-6639-666


Oferta na pozycjonowanie przygotowywana jest w sposób indywidualny.
W Inetmedia nie ma stałego cennika pozycjonowania. Klient płaci za efekty (gwarancja), a te ostatnie związane są z konkurencyjnością słów kluczowych, bieżącą pozycją strony na określone frazy, wskaźnikiem PageRank oraz czasu, który upłynął od momentu rejestracji domeny.
Chcąc poznać cenę pozycjonowania prosimy o przesłanie słów kluczowych oraz adresu serwisu. W przeciągu 1-2 dni odeślemy do Państwa ofertę.
Pozycjonowanie w Inetmedia ma charakter ciągły, tzn. umowa zostaje podpisana na określony czas (zwykle rok), natomiast Klient płaci za comiesięczne efekty pozycjonowania na podstawie systemu sprawdzającego codzienne wyniki.
Każdy Klient dostaje dostęp do systemu, dzięki któremu na bieżąco może kontrolować postępy w pozycjonowaniu.
Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego lub kontakt telefoniczny. Prosimy również o zwrócenie uwagi na nasze portfolio, które jest w naszej branży najważniejszym wyznacznikiem skuteczności i doświadczenia w wysokokonkurencyjnej branży pozycjonowania.
Pozycjonowanie z Inetmedia - pierwszy plan Internetu

Inetmedia s.c.
Jacek Młodawski, Mateusz Matula
ul. Vetulaniego 1A pok. 303
31-227 Kraków


login