Katalog Public relations
Przejdź do innego katalogu
Firmy Forum
Inne Katalogi
Strony www


Przygotowując całościową strategię komunikacji oferujemy: * określenie odbiorców docelowych; * ustalenie celów komunikacji; * stworzenie koncepcji kreacyjnej; * dobór form promocji; * dobór mediów; * kompleksowe przeprowadzenie działań komunikacyjnych; * określenie sposobów badania efektywności procesu komunikacji.


CN Public Relations pracuje na rzecz klientów krajowych i zagranicznych, dbając między innymi o ich kontakty z mediami, komunikację wewnętrzną oraz organizując wydarzenia specjalne, budujące ich więź z otoczeniem. Oferta firmy obejmuje: relacje z mediami, komunikację wewnętrzną, strategie PR, imprezy i wydarzenia specjalne, komunikację kryzysową, tematyczne kampanie PR, PR korporacyjny, PR marek i produktów, PR w Internecie, monitoring mediów, szkolenia medialne, marketing polityczny.


SARTO Public Relations działa na polskim rynku skupiając swoją aktywność w trzech obszarach: planowania i realizacji kampanii marketingowych i public relations, organizacji szkoleń i konferencji, organizacji imprez integracyjnych i wydarzeń specjalnych. Celem agencji jest pomoc firmom, markom i produktom w zdobyciu i utrzymaniu pożądanego wizerunku. Oferuje swoim Klientom pomoc i współpracę we wszystkich dziedzinach i formach działań Public Relations: PR korporacyjnym, PR marek i produktów, Public Affairs, komunikacji wewnętrznej, zarządzaniu kryzysowym.


Shi events proponuje zintegrowane działania dla firm, które szukają alternatywnych rozwiązań promocyjnych. Shi events powstała w roku 2006, jako zespół składający się z dwóch osób o niebywałej charyzmie i wielkim bagażu doświadczeń zawodowych. Naszym atutem jest bardzo dobra znajomość zarówno rynku ATL jak i BTL oraz doświadczenie zdobyte u boku bardzo wymagających klientów. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych do realizacji, liczą się chęci, kontakty, talent i spryt, które bez wątpienia posiadamy
W ramach naszych usług proponujemy:
Eventy - jako alternatywna forma promocji, pozwalają przedstawić firmę w sposób niecodzienny, pół żartem-pół serio. Determinantem sukcesu każdego eventu jest pomysł. W zależności od potrzeb Klienta, organizujemy eventy: promocyjne; wizerunkowe; w każdym mieście, w każdym państwie, kilkugodzinne lub kilkudniowe, zarówno dla dzieci, dorosłych, całych rodzin jak i seniorów
Akcje PR - choć public relations od zaledwie kilku lat prężnie rozwija się na rynku polskim, wciąż panuje słaba orientacja w dotarciu do szerokich mediów. Aby przebić się przez gąszcz informacji, trzeba wykazać się wyjątkowym pomysłem kreatywnym. W zależności od potrzeb Klienta, organizujemy: akcje Public Relations – zewnętrzne; akcje Public Relations – wewnątrz korporacyjne; konferencje; targi / wystawy; kampanie teaserowe; kampanie lojalnościowe dla mediów; szkolenia dla pracowników; imprezy integracyjne w każdym mieście, w każdym państwie
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Ponieważ wiemy jak ważnym narzędziem promocji i budowania wizerunku są eventy. w wielu przypadkach gdy zwykła promocja czy reklama nie daje zamierzonych rezultatów, event jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ łączy w sobie promocje, reklame, PR... jak i samo wydarzenie.


Oferta firmy obejmuje: PR Korporacyjny, PR Produktu, PR Nowych Technologii, Public Affairs, Event Marketing, Healthcare, Przygotowanie Kryzysowe, Zarządzanie Kryzysowe, CSR, PR Finansowy, PR Dóbr Luksusowych, Komunikacja Wewnętrzna, Marketing Terytorialny, Szkolenia, Kampanie Społeczne, Case Studies.


login