Katalog Public relations
Przejdź do innego katalogu
Firmy Forum
Inne Katalogi
Strony www


PREPUBLICA to agencja doradztwa public relations oferująca profesjonalną pomoc w zakresie kształtowania pozytywnego wizerunku oraz realizacji kampanii komunikacyjnych. Prowadzimy systematyczne działania mające na celu tworzenie, utrwalanie oraz rozwijanie wzajemnego zrozumienia między naszym klientem i jego otoczeniem. Jesteśmy partnerem naszych klientów, pomagamy im w osiąganiu ich celów zawodowych. Wierzymy, że komunikacja jest jedną z najważniejszych i najskuteczniejszych dziedzin zarządzania. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations- organizacji działającej na rzecz rozwoju branży PR w Polsce i skupiającej specjalistów w tej dziedzinie. Zespół PREPUBLICA Public Relations składa się z pracowników posiadających wykształcenie oraz doświadczenie w public relations i marketingu, głównie w branżach: TSL, finansowej i zarządzania wierzytelnościami, budowlanej oraz kulturalnej. • W naszej pracy stawiamy na : - wiedzę - jako podstawę i początek wszelkich działań, - wzajemną komunikację, która jest kluczem do porozumienia, - zaufanie - integralną część relacji międzyludzkich oraz konsekwencję w działaniu – niezbędny element każdego sukcesu! • Współpracujemy z: - cenionymi dziennikarzami, - fotografami, - grafikami, - uczelniami wyższymi. • Naszymi doradcami są wieloletni praktycy i znawcy public relations: - rzecznicy prasowi, - specjaliści z zakresu komunikacji, - wykładowcy akademiccy.


PR korporacyjny
PR produktowy
Media Relations
Strategie marketingowe
e-PR

Poznań
Kod pocztowy 61-757
Ulica ul. Garbary 106/108
Telefon 061 852 41 11
Faks 061 852 42 43


Jedna z największych i najbardziej doświadczonych agencji o profilu event i PR na polskim rynku świadcząca usługi w ramach zintegrowanej komunikacji marketingowej. Założona przez Annę Gogacz w 1992 roku. Agencja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta (organizacja wydarzeń, PR, BTL, ATL, guerilla marketing, ambient, PR w internecie), a także w realizacji niestandardowych projektów (produkcja sztuk teatralnych). Prowadzi działania Incentives i Incomings.


Doradztwo, komunikacja korporacyjna, komunikacja kryzysowa, komunikacja marketingowa, komunikacja wewnętrzna, relacje biznesowe (B2B), relacje inwestorskie, relacje konsumenckie. Strategie PR, kontakty z mediami, Internet PR, firmowe materiały informacyjne, eventy, programy prospołeczne, usługi wspierające PR
Warszawa
Kod pocztowy 02-572
Ulica Kazimierzowska 25 lok. 2
Telefon (22) 845-51-46
Faks (22) 845-51-46


Wypromujemy Twoją Firmę lub Markę poprzez media elektroniczne i tradycyjne, dużo skuteczniej i bez porównania taniej niż poprzez reklamę.
Stworzymy relacje między Twoja Firmą a Potencjalnymi Klientami, które pozwolą Twojej Firmie zwiększać przychody, a Klientom cieszyć sie z Twoich Produktów lub Usług.
Dostarczymy niezbędnych narzędzi pozwalających Ci gromadzić informacje od klientów i z otoczenia biznesowego Twojej Firmy.


login