Katalog Public relations
Przejdź do innego katalogu
Firmy Forum
Inne Katalogi
Strony www


Za pomocą Znajdywarki Mulfin znajdziesz to czego szukasz szybciej i łatwiej! Nie musisz się już przedzierać przez gąszcze odpowiedzi! Dostajesz tylko te najtrafniejsze wyniki! Spróbuj! Znajdywarka Mulfin nie wyszukuje bo według naszej idei samo szukanie to za mało.


Szkolimy z pasją dostarczając naszym klientom najwyższą jakość poprzez zespół trenerów - specjalistów w swojej dziedzinie. Naszą firmę wyróżnia dbałość o wszystkie aspekty towarzyszące szkoleniom.
Jesteśmy wyjątkowi i od lat ciężko pracujemy na swoją markę na rynku usług szkoleniowych nie szczędząc na ekspertów. Wysokie notowania potwierdzają nasi klienci, którzy chętnie powracają po więcej szkoleń, jakich mało! Pilotujemy sprawy związane ze szkoleniami od badania potrzeb przez realizację po ewaluację szkolenia.

W pracy korzystamy z własnego systemu informatycznego EMS - Elektronicznego Menedżera Szkoleń, bez którego koordynacja tylu wydarzeń szkoleniowych nie byłaby możliwa. Podczas badań wykorzystujemy wiele narzędzi w tym autorskie, nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie przystające do dzisiejszych rozwiązań teleinformatycznych. Naszą jedyną wadą jest konieczność wcześniejszego rezerwowania terminów z uwagi na bardzo duże zainteresowanie promowanymi przez nas szkoleniami.


5tka PR & Marketing Szeptany to agencja public relations, która powstała z połączenia sił doświadczonych specjalistów z branży komunikacji marketingowej w celu właściwego wykorzystania wartości najważniejszych w skutecznym komunikowaniu takich jak: kreatywność, doświadczenie i celna strategia. Specjalizacja agencji: - PUBLIC RELATIONS: -Corporate PR -Brand/Product PR -Personal PR -e-PR -Media Relations -MARKETING SZEPTANY/ BUZZ MARKETING -wszystkie projekty wsparte konceptami komunikacyjnymi, integrującymi działania BTL ze strategią marketingową Klientów. Dane kontaktowe


* kreacja tekstów (copywriting) * SEO * media relations * zarządzanie treścią – serwisy, blogi * prowadzenie biur prasowych * cross – channel promotion * kreacja i obsługa newsletterów * obsługa i realizacja eKonferencji: podcasty, videocasty * graficzne wsparcie działań PR * Media Relations * Community relations * Strategie komunikacji * ePR * Guerilla Marketing * Prezentacja * Seminaria i szkolenia


Vision PR" to agencja public relations, która powstała w wyniku połączenia pasji i ponad 10-letniego doświadczenia. Jej misją jest tworzenie doskonałego i spójnego wizerunku Klientów. Pracujemy nie tylko dla małych i średnich firm, ale również dla organizacji pozarządowych, samorządów oraz jako akredytowany ekspert z zakresu PR na rzecz unijnych i rządowych projektów. Dzięki znajomości specyfiki mediów oraz mechanizmu działania rynku wiemy, jak tworzyć i realizować skuteczne kampanie. Wiemy, jakimi drogami dotrzeć tam, gdzie nie potrafią dojść inni.


login