Katalog Public relations
Przejdź do innego katalogu
Firmy Forum
Inne Katalogi
Strony www


Agencja Abilita świadczy kompleksowe usługi Public Relations, z także z zakresu marketingu. Działamy w całej Polsce. Obsługujemy zarówno korporacje, jak i małe firmy oraz urzędy, instytucje i organizacje.


Media & Work tworzy grupa profesjonalistów, która działając w zgodzie z posiadaną wiedzą i panującymi trendami rynku reklamy i promocji, stara się w nieszablonowy sposób wykorzystywać narzędzia i techniki nowoczesnego marketingu i Public Relations. Marketing i reklama są niezbędne w istnieniu każdej firmy. Takie wymagania stawia współczesny rynek, gdzie należy stosować wyłącznie przemyślane rozwiązania promocyjne. Dlatego naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie w zakresie: - analizy rynku i oceny konkurencyjności - współpracy z mediami - projektowania treści ----------------------------- Analiza rynku i ocena konkurencyjności w Media&Work - ocena możliwości rynkowych i potrzeb odbiorców - prognozowanie trendów i przyszłej sytuacji na rynku - business consulting - ocena i doradztwo w zakresie funkcjonowania firmy w świadomości konsumenckiej - badania testowe - testy nowych produktów ----------------------------- Współpraca z mediami w Media&Work - kompleksowy monitoring mediów i reklamy - planowanie strategii marketingowych, kampanii reklamowych i wizerunkowych - opracowanie strategii dystrybucji i promocji - reklama z możliwością wykorzystania wszystkich dostępnych kanałów komunikacji z konsumentem ----------------------------- Projektowanie treści z Media&Work - tworzenie tekstów dostosowanych do publikacji w mediach i w reklamie - copywriting - profesjonalne tworzenie tekstów dla Interentu - webwriting - usługi edytorskie


Od kilku lat dbamy o zdrowy wzrost sprzedaży naszych klientów. Skuteczność osiągamy sumując własne doświadczenie z ich wiedzą. Specjalizujemy się w projektach interaktywnych. Tworzymy użyteczne i zgodne z trendami strony WWW, aplikacje i sklepy internetowe. Potrafimy też patrzeć szerzej - planujemy kampanie launchingowe, wizerunkowe i sprzedażowe produktów i marek. Rozwijamy się dzięki zaufaniu, którym obdarzają nas klienci. Dziś jesteśmy w stanie obsługiwać nie tylko nowe spółki czy średnie przedsiębiorstwa, ale i międzynarodowe koncerny.


Śląska Agencja Public Relations: PR Factor oferuje szeroką gamę usług z zakresu marketingu i Public Relations. W ofercie firmy znajdują się m.in: - opracowanie i wdrażanie strategii PR: wizerunkowych, produktowych, ideowych, - poprawa konkurencyjności firmy, - doradztwo z zakresu marketingu i Publik Relations - szkolenia specjalistyczne z zakresu marketingu i Publik Relations - kompleksowa obsługa kampanii informacyjnych i promocyjnych - social media marketing (np. prowadzenie wirtualnego biura prasowego, e-PR,) - kreatywny marketing niskokosztowy - organizacja wydarzeń specjalnych, - organizacja sesji zdjęciowych (plener, wnętrze, fotografia reklamowa i produktowa) - przygotowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych (w tym filmów) Firma PR Factor opiera się na współpracy osób młodych, pomysłowych i dynamicznych. Szefem zespołu jest Łukasz Piekarz, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na kierunku Ekonomia o specjalności PR. Zespół tworzą: specjaliści PR i marketingu, grafik, projektanci stron www, trener-szkoleniowiec, edytor tekstu oraz osoby z nimi współpracujące.


Agencja PR Telma Group Communications jest obecna na rynku od 2003 roku. Przez ten okres zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów oraz kampanii promocyjnych i informacyjnych dla instytucji oraz firm. Stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów. Szukamy rozwiązań nowych, niestandardowych tak, aby zarówno nasza agencja, jak i nasi klienci byli INNI, niebanalni i wyróżniali się na rynku. Każdego dnia szukamy dla nich blue ocean.


login