Pozycjonowanie - wizytówki firmInetmedia s.c.
logo   


ul. Samozwaniec 39tel. +48 801 003 351
31-711 Kraków
www: www.inetmedia.pl
Oferujemy:

Efektywne działania zmierzające do skutecznego zaistnienia w wirtualnym świecie należą do naszych priorytetów. Mając na uwadze wymagania i zadowolenie Klientów z powodzeniem realizujemy szereg koncepcji w zakresie marketingu internetowego. Wciąż otwarci na nowe wyzwania sukcesywnie prowadzimy kampanie linków sponsorowanych, zajmujemy się pozycjonowaniem oraz optymalizacją stron internetowych.

Łącząc doświadczenie i wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach w ramach SEO(Search Engine Optimization) stosujemy techniki mające wynieść witrynę internetową na najwyższe miejsce w wynikach wyszukiwania na określone słowa (wyrażenia) kluczowe.

Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że oferta na pozycjonowanie przygotowywana jest z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań względem świadczonych przez nas usług, a koszty uzależniane są od realnych wyników. Specjaliści z dziedziny marketingu internetowego odpowiednio zadbają o zadowalający efekt i promocję serwisu www. Stawiamy na najlepszą widoczność w sieci.

Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego lub kontaktu telefonicznego, podając adres serwisu oraz słowa kluczowe. W przeciągu dwóch dni postaramy się odesłać maila z ofertą. Zaufało nam już wielu Klientów. Zostań jednym z nich i odnieś sukces w e-biznesie!

O nas:

[1-1]
login